Beni hatırla
 
Pist ve aydınlatma, genelde başarılı olarak kabul edilse de, padokta çatlak sesler de çıktı. İşte Singapur’un ardından yapılan yorumlar…

Felipe Massa: Bu pistte atak yapmak neredeyse imkansız. Geriye düştükten sonra, puan alma şansımız yoktu.

Stefano Domenicali: Kimi Raikkonen, puan alabilecek bir konuma geldikten sonra, pistteki pek çok tuzaklı noktalardan birisinde bariyerlere çarptı.
Luca di Montezemelo: Ne yazık ki sirk gibi bir şeyi düzenlemenin daha iyi olacağı pistlerde, her şey olabilir. Çünkü yarıştaki seyir zevki, ancak Güvenlik Aracı sayesinde yaşanıyor. Bu F1 için utanç verici bir durum.

Robert Kubica: Çok sayıda tümsek var, umarım organizatörler gelecek sene için zemin üzerinde bir çalışma yaparlar.

Mario Theissen: F1’in tarih kitaplarına, spektaküler bir bölüm daha eklendi. İlk gece yarışı, tam anlamıyla başarılıydı. Organizatörlere tebrikler!

Nico Rosberg: Atak yapmak sadece iki yerde, 1. ve 7. virajlarda mümkündü. Fiziksel anlamda sezonun en zorlu yarışıydı.

David Coulthard: Zemin inanılmaz derecede tümsekli, yedinci virajın frenleme noktasını görmek imkansızdı. Ayrıca, cehennem gibi sıcaktı.

Timo Glock: Şartlar çok zorluydu ve böylesine tümsekli bir pistte otomobil kullanmak, hiç de konforlu değildi. Eminim yarın, bu darbelerin etkisini hissedeceğim.

Sebastian Vettel: Sezonun en zor yarışlarından birisiydi. Sıcaklıkla mücadele etmek ve hata yapmamak için konsantrasyonu korumak çok zordu.

Sebastien Bourdais: Uzun süren yarış, fiziksel açıdan çok zor oldu.

Giancarlo Fisichella: Uzun ve zor bir yarış oldu.

Lewis Hamilton: Burası atak yapmanın kolay olduğu bir pist değil. Ancak Formula 1 tarihindeki ilk gece yarışı, çok eğlenceliydi.

Ron Dennis: 2008 Singapur Grand Prix’i, genel olarak çok başarılı bir organizasyon oldu.

Norbert Haug: Organizatörler, Bernie ve onun takımına teşekkürler. Bu spektaküler yarışın, yankıları uzun süre konuşulacaktır.
Bu yazıyı paylaş:
Share |
 


Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır.
lamp83 s-sport