Beni hatırla
 
Çin, gerçekten de sezonun en durağan yarışlarından birisi oldu maalesef. Doğru dürüst atak göremedik. Sabah erken kalkan pek çok kişinin, TV başında uyukladığına eminim. Bir sürü anlatacak konu hazırlamıştım, ben de bol bol bu hususları dile getirme şansını yakaladım, anlatacak heyecanlı bir şeyler olmayınca.

Hamilton´ın hafta sonu boyunca büyük bir üstünlüğü vardı. Hata yapmazsa, yarışı alıp götüreceği daha ilk turlarda belli oldu. Bazn içimden yarışın başında ´Bu yarış böyle biter sevgili seyirciler, boşuna izlemeyin´ demek geliyor, ama tutuyorum kendimi :-)

Aynı benzin yüküyle, Raikkonen´e ilk iki bölümde 4-5 saniye fark açtı. Böylece iki hafta evvel CNN´e yazdığım tahmin tutmuş oldu, Ferrari sert lastikleri kullanamayınca.

Massa, hiç ortalıklarda gözükmedi. Raikkonen´in kendisine yol vereceği de son derece belliydi. Aklıma Brezilya 2007 geldi, ama bu kez roller değişmişti.

Çok fazla akılda kalan bir aksiyon olmadı. Yaptığım yayınlardan memnun olarak ayrıldım. Çeviriler de iyi sayılır. Sırada Brezilya var. Daha önce pilotlar Hamilton, takımlarda Ferrari şampiyon olur demiştim. bakalım tutacak mı bu tahminler?

Bu yazıyı paylaş:
Share |
 


Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır.
lamp83 s-sport