Beni hatırla
 
Başı ve sonu hariç sıkıcı olsa da yarış, son 2-3 tur bir ömre bedeldi. Anlatırken bazı yerlerde sesim gitti, ama bir daha böyle bir final yaşanır mı bilmiyorum. Koca bir sezonun ardından şampiyon son virajda değişmiş oldu. Gerçekten inanılmazdı.

Ferrari ve Massa´nın durumunu görmek çok dramatikti, hele o sevincin deyim yerindeyse kursaklarında kalması... Tam tersi McLaren kampındaki inanılmaz sevinç...

Herhalde çok uzun süre konuşulur bu yarış. Orta bölümler sıkıcı olsa da, benim açımdan iyi bir yayın oldu. Tabii 2 saat 45 dakika yayında kaldık, ki bu da çok ama çok uzun bir süre. Yayının sonunu kesmeden devam etme fikrimiz de çok işe yaradı sanıyorum.. Özel bir son, özel bir veda oldu.

Yayında da ima ettiğim gibi, CNN´in F1 anlaşması bu gece sona erdi. Yeni sezon için neler olur, kim alır, bizim kanal uzatır mı, bu ortamda 3-4 milyon dolar veren çıkar mı bilemiyorum. Çok sayıda insan işten çıkarılıyor medya dünyasında, onun için 2009´da neler olur bilemiyorum. İnsanların işinin tehlikede olduğu bir ortamda, F1\´i alıyor muyuz yeniden? sorusu da biraz abes kaçıyor.

Onun için kış sezonuna belirsiz bir şekilde giriyoruz. Ben her durumda, F1 anlatmaya çalıştığım dört seneden çok keyif aldım. İlk sene başlarken tam dört sene bizde bu işe, ne güzel diyorduk ve o dört sene, göz açıp kapayana kadar geçti.

Umarım ileride de devam ederim F1 anlatmaya, ama bir şekilde benim için bu iş bitmişse dahi, son derece mutlu ve gururluyum. Her zaman elimden gelenin en iyisini, en tarafsız şekilde yaptım ve şu son yarışa neredeyse bir tam gün hazırlandım. Her yayının her saniyesinden de keyif aldım. Umarım sizler de aynı oranda keyif almışsınızdır.

Çok yorucu geçen sezonun ardından, hem özel işlerimden dolayı, hem de bir süre tatil yapacağım için yaklaşık iki haftalığına ortalıkta çok gözükmeyeceğim. Bu sürede, ancak diner bu yarışın etkisi. Ben yokken Alonso kapışması yapmayın lütfen :-)

Sevgiler

SerhanBu yazıyı paylaş:
Share |
 


Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır.
lamp83 s-sport