Beni hatırla
 
Bu kadar geç kalınmasının sebebi FOM ile yapılan anlaşmanın son halini almasının gecikmesiydi. Tıpkı 4 yıl önce CNN zamanında da olduğu gibi.

TRT1 ile görüşmelerimde sözlü anlaşmaya daha önceden varmıştık. Ancak işler netleşene kadar beklemek, prensibimdir her zaman. Özetle arkadaşlar, Cumartesi sabahı sıralama turlarıyla birlikte yaklaşık 5 ay sonra yeniden mikrofon başına geçiyorum. Anlatımı tek başıma yapacağım, dilim döndüğünce.

TRT´nin iyi planları olduğunu söylemiştim. Benim de içinde bulunduğum 6 kişilik bir ekiple geldik Melbourne´e. Tabii, evden çıkıp otele varmamız 3 aktarma ile birlikte 30 saat sürdü. Ama sonunda buradayız.

Sezon boyu canlı yayınların pistlerden yapılması; özel bir program çekilerek her hafta yarışlardan önce yayınlanması; GP2´nin canlı yayınlanması gibi pek çok düşünce var. Bu düşüncelerin bir kısmı bu hafta sonu hayata geçecek umarım.

Şimdilik bu kadar... Yine yazarım olan biteni...

Yarisi tek basima anlatacagim. Okay Karacan ise studyo programlarinda yer alacak. Su anki planlama bu sekilde yuruyor. Bu arada 6 kisilik ekipte, 2 kameraman 2 muhabir ve 1 teknik sorumlu yer aliyor.

Bu yazıyı paylaş:
Share |
 


Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır.
lamp83 s-sport