Beni hatırla
 
Cumartesi gününün programı, düne benziyordu. Yine öğlen saatlerinde kalkıp, yayına çalıştıktan sonra akşamüstü piste gittik. Bu sefer taksiyi daha yakın bir yere götürmeyi başardık.

Son hazırlıkları yaptıktan sonra üçüncü antrenmanı seyrettim, böylece kamera açılarıyla ilgili son gözlemleri de yapmış olduk.

Sıralama turları aslında beklenen heyecana sahne olmadı. Tam Q3´teki kapışma başlayacakken Rubens´in kazası geldi. Tabii bu olay yayının da uzamasına neden oldu. Button, antrenman seansında otomobilin her yer de gezindiğinden şikayet ediyordu. Yine de ilk ona kalamaması büyük süprriz oldu. Tabii Barrichello´nun cezasıyle beraber, yine büyük bir yara almadan yarınki yarışı bitirebilir İngiliz pilot. Rubens´in otomobili kapalı park şartları altında tamir edileceğinden, Brezilyalı pilotun pit yolundan yarışa başlaması da gündeme gelebilir.

Hamilton ve McLaren´in hızlı olacağı zaten bekleniyordu. Ama Red Bull ile Williams, beklentilerin de ötesine geçti. Umarım Yarın Rosberg, bu sene fazlasıyla hak ettiği podyuma kavuşur. Ferrari ise büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

Burada saat 02:35 ve hala ağırlıklar açıklanmadı. Bu nedenle yarışla ilgili bir senaryo kuramıyorum henüz.

Yayınım genelde iyi geçti, Tabii yine bana geç bağlanıldı, umarım yarın daha erken yayına başlayabiliriz. Çevirilerimden memnunum. Yine sadece tek reklamla yayını bitirdik. İkinci arada da Renault vakasından bahsetme şansı doğdu böylece.

Yarın piste öğleden sonra gidip yarış için çalışacağım... Startta görüşürüz...
Bu yazıyı paylaş:
Share |
 


Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır.
lamp83 s-sport