Beni hatırla
 

Merhaba,

4 Temmuz 2013 tarihinde seçimle iş başına gelen Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu yönetim kurulunun, federasyonun yeniden yapılanması için yaptığı planlama dahilinde; bana verilen yetkileri azaltılmış yeni görev tanımı ve maaşımda yapılmak istenen indirimi kabul etmediğim ve bu hususlara itiraz ettiğim için, iş akdim feshedilmiştir. Benimle beraber mesai arkadaşlarım Emre Işık, Tarık Sönmez ve Enver Kurtuluş da işten çıkarılmıştır.

2000 yılında 21 yaşında, en küçük çalışanı olarak girdiğim TOSFED’den, en eski çalışan olarak ayrılıyorum. Bu süre zarfında basın asistanlığı, neticeler sorumluluğu, hamallık, dergi editörlüğü, yazı işleri müdürlüğü, şöförlük, rehberlik, neticeler sorumluluğu, motosiklet yarışlarında teknik kontrolcülük, gözetmenlik, tercümanlık, eğitmenlik, basın sorumluluğu, sunuculuk, bilgi-işlem, ERC-WRC gibi uluslararası rallilerde genel sekreterlik, F1 ve diğer İstanbul Park yarışlarında direktör vekilliği, ulusal yarışlarda direktör-komiser-gözlemcilik, FIA komisyonlarında delegelik, spor kurulu üyeliği, sportif direktörlük, TOSFED Genel Sekreterliği… kısacası aklınıza gelecek her role büründüm; ikinci evim olan TOSFED ve otomobil sporları için emeğimi asla esirgemeden ne iş olsa yaptım; nereye gitmek gerekse gittim; belki yüzlerce gece çalışırken sabahladım. 

7 Şubat 2000 tarihinden bu yana fiilen çalıştığım Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu’nda, bugüne kadar başta F1 Türkiye GP’si ve WRC Türkiye Rallisi olmak üzere içinde bulunduğum, emek harcadığım bütün TOSFED organizasyonlarından gurur duydum. Bana verilen her türlü görevi büyük bir heves, özveri ve başarı ile yaptığıma inandığım bu 13.5 yıllık süre içinde, bu süreçte hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen eşim ve ailem dışında; bana bir şeyler öğreten, katan ve güvenen herkese, beraber çalıştığım tüm arkadaş ve dostlara ve şimdiye kadarki işbirliğiniz ve verdiğiniz desteklerden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. 

İletişim bilgilerim aşağıda yer almaktadır. Yeni planlarım ve iş durumum belli olduğu zaman tekrar sizlere haber vereceğim. Bu arada merak etmeyin, D Smart ve F1 yayınlarındaki anlatım ile ilgili işime devam ediyorum.

Hakkınızı helal edin.

Sevgi ve saygılarımla,

Serhan Acar

info@serhanacar.com

Bu yazıyı paylaş:
Share |
 


Yorumlar
30.07.2013 20:14:05
bu işe yürekten bağlılığını ve verdiğin emekleri görmek zor değil. ülkedeki motor sporları tutkunları adına teşekkürler serhan acar. :)
 
30.07.2013 20:21:24
sen her zaman herşeyi en ince ayrıntısına kadar yazdın , anlattın.. bize birşey demek düşmez.. teşekkür her daim bizden Serhanacar4Eva
 
30.07.2013 22:13:42
Biz senin ne kadar severek bu işi yaptığını biliyoruz abi. Çok emeğin olmuştur tabii ki o kadar zaman geçen bir süre ve ortada yapılanlar var. Teşekkürler, hayırlısı olsun Serhan abi :)
 
30.07.2013 22:13:52
Biz senin ne kadar severek bu işi yaptığını biliyoruz abi. Çok emeğin olmuştur tabii ki o kadar zaman geçen bir süre ve ortada yapılanlar var. Teşekkürler, hayırlısı olsun Serhan abi :)
 
31.07.2013 17:09:24
Biz senin nasıl birisi olduğunu gayet iyi biliyoruz üstat.Bırak artık kalan mazide kalmıştır.Gerisini TOSFED düşünsün.Yüreğiyle çalışanlara her zaman her yerde iş vardır.Bir kapı kapanır daha güzel bini açılır merak etme.Hem kafanı dinle biraz :) Melis Hanımın en sevilesi zamanlarıda geliyor artık ;)
 
10.09.2013 16:32:11
Kaybeden TOSFED. Zaten hiçbir zaman akla yakın bir karar verdiklerine şahit olmamıştım, gene değişen bir şey yok. Size bundan sonraki hayatınızda başarılar dilerim.
 
21.10.2013 12:07:21
TOSFED`i hiç bir zaman başarılı bulmadım. TOSFED ben de nedense hep kişisel hırsların ve çıkarların ön planda olduğu bir kurum izlenimi oluşturmuştur maalesef. Bu yüzden de çok şaşırmadım. Sizi onurlu davranışınızdan dolayı da tebrik eder, başarılar dilerim.
 
lamp83 s-sport