Beni hatırla
 
Sizin gibi muhtemel F1 fanlarıyla daha iyi bir iletişim kurabilmek, saygı çerçevesinde olduğu sürece olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi alabilmek, F1 ile ilgili olarak yazdığım ve sonradan kaybolup giden pek çok yazıyı bir araya getirmek ve en büyük hobim olan model otomobil koleksiyonumu daha fazla kişiyle paylaşabilmek için böyle bir siteyi, bir süredir düşünüyordum.

Ama siteyi hayata geçirme fikri kesinlikle, federasyondaki çalışma arkadaşım Selim Teoman’dan (bilinen adıyla Teoman veya Teo) geldi. Hatta fikri bir kenara bırakın, oturup siteyi direkt yapan kişi de kendisidir. Onun teşviki ve gaza getirmesi olmasa, serhanacar.com hala sadece mail için kulanılan bir domain olarak kenarda duracaktı; bir senedir olduğu gibi.

Tabii federasyonun inanılmaz yoğun 2008 takvimi nedeniyle, belki iki iş gününde yapılabilecek işi bir ayda anca yapabildik. Ama sonuçta, birkaç ufak eksik dışında bitti gibi... metalzine.org sitesinin yaratıcısı ve benim sitemin de Admin\'i olan Teo\'ya tekrar teşekkürler.

Bu arada ailenizin web ajansı Compeople\'dan\'dan Can\'a da teşekkür etmem lazım. Türkçe karakter sorununu çözebilmek için az uğraşmadı.

Aslında siteyi duyurmam için birkaç gün daha vardı, ancak duyduğum kadarıyla İGK gurubuna bir mail atılınca ( kimin attığını da biliyorum, :-) ) ben de bir iki gün erken davranmak zorunda kaldım.

İlk yazıyı yazmak, ilk konuşmayı yapmak her zaman zordur. Siteyi yazı ve fotolarla doldurmak, bu yazıyı yazmaktan çok daha kolay oldu.

Neyse bir şekilde başladık işte, umarım site ve özellikle içeriği hoşunuza gider...

Selamlar ve sevgiler,

Serhan Acar
Bu yazıyı paylaş:
Share |
 


Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır.
lamp83 s-sport