Beni hatırla
 
Dolayısıyla bir anda siteye ilginin artmış olmasına rağmen, bu hafta çok fazla zamanım yok siteye, foruma ve maillerinize bakmak için. Ama her geçen gün ilginin arttığını görmek beni memnun ediyor tabii.

Kanada yayını benim için iyi geçti, umarım sizler de beğenmişsinizdir yayını. Çok fazla hata yapmadım, pilot tanıma konusunda iyiydim, yaptığım tahminler tuttu, tam SC geçerken pitin kapandığındna bahsettim, hemen sonrasında kaza oldu. Dilim de çok sürçmedi.

Yarış da heyecanlı olunca (ki üst üste 3. yarıştır keyif alıyoruz gerçekten) benim içinde çok keyifli bir iki saat oldu. Çevirilerde de, fena değildim. Sadece DC´nin birkaç kelimesini kaçırdım galiba, ama idare edin artık :-)

İsteklerinize ve sorularınıza mutlaka cevap vermek istiyorum, zamanım olduğu sürece tüm e-postalarınızı da cevaplandıracağım.

Ben bu siteyi hayranlarımı bir araya toplamaktan çok (zaten öyle bir iddiam da yok), yayınları gerçekten derinden takip eden F1 fanlarını bir araya toplamak ve yayınlarla ilgili görüşlerinizi alıp, yanlış bilinen pek çok noktayı (mesela reklamlar, mesela yayınların nasıl yapıldığı vs) aydınlatmak için kurdum.

Şu anda doğru yönde ilerlediğimizi görüyorum, ancak bir hafta veya 10 gün kadar süreye ihtiyacım var.

Fransa GP´sinden itibaren, siteyi çok daha aktif biçimde kullanıp geliştirmeyi hedefliyorum.

Herkese teşekkürler ve yeni gelenlere selamlar..

Kemer´den sevgilerle...

Serhan

Bu yazıyı paylaş:
Share |
 


Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır.
lamp83 s-sport