Beni hatırla
 
Organizasyonu Formula 1´den bile zor olan Dünya Ralli Şampiyonası´nı da başarıyla organize ettik. Ve böylece tam gaz çalışma periyodumuz sona erdi. Hesaplarıma göre 110 günden uzun bir süre, hiç ara vermeden çalışmışım.

Bu periyot, benim gibi motorsporları aşığı birisine bile fazla geldi açıkçası.

Yarış bizim için iyi geçti. Seyirci sayısı geçtiğmiz yıllardan fazlaydı. Bir seyircinin ayaklarının kırılması dışında önemli bir sorun yaşamadık. O olayda da, seyirci yanlış yerde duruyordu.

Genel sekreterlik görevi dışında, yarışın startını, iki özel seyirci etabını ve finişini sundum.

TV yayınları bir yana, kalabalık bir seyirci topluluğu karşısında yarış anlatıp onların tepkilerini görmek çok hoşuma gidiyor. Daha önce Sultanahmet Renault Road Show´da (2005), World Series by Renault´da ve pek çok uluslararası rallide seyirci önünde sunum yaptım.

Son dört yıldır özel seyirci etabını anlatıyorum, 10 binin üzerinde bir seyirciyle iletişim kurmak harika bir şey. Hele Cumartesi akşamı Antalya´lı Hamdi Ünal´ın, iki çeker Punto S1600 ile dört çeker, turbo ve iki litre Subaru´yu geçmesini anlatmak, Antalyalı seyircileri coşturmak inanılmaz keyifliydi. Gerçekten de yarışın en keyifli beş dakikası oldu bu bölüm.

Bu arada sunucuda yaşanan sorundan dolayı site galiba iki gün açılmamış. Ben bakamadığım için fark etmedim, ama artık her şey kontrol altında.

Neyse lafı fazla uzatmayayım, bu yorucu maratonun sonunda sadece üç günlük bir tatilim var. Hafta sonu Fransa GP´siyle yine işbaşı yapıyoruz.

Haftaya da foruma daha çok girmek ve geliştirmek gibi bazı işlerim olacak.

Kemer´den sevgilerle....

Serhan
Bu yazıyı paylaş:
Share |
 


Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır.
lamp83 s-sport